Miluška Faktorová

Dobrý den, vítám Vás na stránkách mého osobního webu. Jsem velmi ráda, že jste navštívili právě tyto stránky profesionální realitní makléřky, s mnohaletou aktivní činností při  prodeji i pronájmu nemovitostí.
Především prodej vlastní nemovitosti je velmi zásadní krok v životě každého z nás a pokud přijde takovéto rozhodnutí….. přemýšlíme,  jak nejlépe jej uskutečnit a kde najít s důvěrou schopného slušného makléře, který by nám tak pomohl úspěšně prodat. Úspěšnost prodeje nezávisí jen na velikosti nebo jménu kanceláře, ale především na opravdové snaze a schopnostech konkrétního makléře.

Informace ohledně mého osobního a ověřeného způsobu práce naleznete v rubrice „o mně“ , v „blogu“ pak několik i pro Vás praktických infomací ze světa realit a bydlení, reference mých klientů, kterých si velmi vážím a které jsou pro mne příjemnou podporou 🙂

Odměna za doporučení

Zvažování možného budoucího prodeje nebo pronájmu nemovitosti v tuto dobu možná  pro Vás nemusí být aktuální…., proto pokud ve Vašem okruhu známých je snad někdo, o kom víte , že by potřeboval pomoci s prodejem či pronájmem, jsem připravena aktivně spolupracovat….A navíc finanční odměna jako poděkování právě pro Vás za takovéto doporučení po realizaci, je celých 10% z provize realitní kanceláře!!

Novinka – stěhování zdarma

Exklusivní nabídka pro každého majitele nemovitosti, který prodá s mou spoluprací byt nebo dům.

Jsem tu jen pro vás

Můžete se na mne kdykoliv obrátit, zavolejte nebo napište , i pokud potřebujete jen nezávazně poradit 🙂

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X